PİANO TAŞIMA

PİANO TAŞIMA

Piyano Taşımacılığı Piyano taşıma işlemi, taşımacılık işlemleri arasında en itina il yapılması gereken işlemdir. Esenler Nakliyat alanında öncü firma olarak profesyonel piyano taşımacılığı gerçekleştirmektedir.

Esenler Nakliyat Piyano Taşıma
Piyano taşıma, profesyonel bir yaklaşım ile yapılmadığı zaman oldukça zor bir işlemdir. Zira piyanoların ağırlıkları 130 kg ile 450 kg arasında değişkenlik göstermektedir. Piyano, taşınma işlemi esnasında alanında uzman kişiler tarafından taşınmadığı zaman maddi ve manevi anlamda zararlara neden olabilecek niteliktedir.
Piyanolar maddi anlamda yüksek fiyata sahip olan enstürmanlar arasındadır. Dolayısı ile bir piyanıya taşıma işlemi sırasında zarar gelmesi demek binlerce liralık bir zarara uğramak anlamına gelmektedir. Öte yandan müzik aletleri sahipleri için oldukça değerlidir. Piyanoya taşıma işlemi esnasında zarar geldiğinde, zararın maddi değerinin dışında manevi değeri de oluşmaktadır. Bu nedenle piyano taşıma işlemi üzerinde titizlikle durulması gereken bir konudur. Piyano taşıma işlemi herkese emanet edilemeyecek kadar önemlidir.

Diğer Hizmetler

+22 Yıllık deneyim ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.